wybierz język:       

Tapicerstwo meblowe 

Tapicerowanie mebli to nasza specjalność. Choć rynek meblarski wciąż zalewa nas nowymi projektami i meblami, ludzie wciąż pragną odświeżać swoje ulubione i wygodne meble. Tapicerowanie mebli pozwala zarówno na renowacje mebla, jak i jego diametralną przeróbkę.

Jako zakład tapicerski z wieloletnim doświadczeniem uratowaliśmy od zguby tysiące mebli, którym daliśmy drugie życie.

Nasza oferta obejmuje:

 Renowację wszystkich mebli tapicerowanych (kanapy, sofy, fotele, krzesła, pufy, tapczany, wersalki, wyposażenie gabinetów lekarskich,dentystycznych, siłowni)

 

 Jeśli Twój mebel nie jest już meblem pierwszej młodości i chcesz go odświeżyć, znudził ci się dotychczasowy wygląd mebli i chcesz odmienić swoje wnętrza, w kanapie jest dziura, ale ty bardzo ją lubisz i nie chcesz się z nią rozstać…

Zgłoś się do Nas, a my odmienimy Twoje ulubione meble!

 

 

 

 

Renowacja tapicerki meblowej

 

Ratujemy tapicerkę meblową w każdym stanie – zarówno tę, która jest nieco nieświeża, przybrudzona, rozdarta jak również tę, która nie nadaje się już do niczego. 

 W trosce o najwyższą jakość usługi, korzystamy z wysokiej jakości materiałów.

 Słuchamy potrzeb naszych klientów – staramy się dopasować rozwiązania idealnie do potrzeb każdego klienta z osobna. Po omówieniu zlecenia, proponujemy klientowi naszym zdaniem najlepszy materiał wykonania. Klient zapoznaje się z wzornikiem tkanin i materiałów i wskazuje nam wzór.

 Ratowanie tapicerki meblowej to nie tylko zmiana górnej warstwy –wymiana obejmuje wypełnienie, gąbkę czy sprężyny. Każdy mebel który opuszcza naszą pracownię, wygląda i działa jak nowy.

 


Renowacja antyków

 

Meble zabytkowe to trudny temat, jednak jako profesjonaliści w swoim fachu, odnowiliśmy już wiele antyków. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego jak ogromną wartość reprezentują sobie meble zabytkowe, w związku z czym, pracujemy nad nimi z niebywałą delikatnością i precyzją używając tradycyjnych technik i materiałów.